Pionex loader
06.02.2014

Śnieżka – zmiany w ofercie.

powrót
Zmiany w ofercie FFiL Śnieżka S.A. oraz informacja o certyfikacie jakości dla farby MAGNAT CERAMIC.

 

 • Z dniem 04.02.2014r. z oferty systemów dekoracyjnych MAGNAT Style została wycofana farba strukturalna Velluto oraz cztery wzory szablonów dekoracyjnych MAGNAT: W1, W6, W7, W15). Wymienione produkty będą dostępne w sprzedaŜy do wyczerpania zapasów magazynowych.
   
 • Wprowadzenie do sprzedaży jednej, całosezonowej wersji baz tynków TS12, TSS25 i TN30, opartej na dotychczasowej recepturze wersji "wiosna/jesień".
  W odpowiedzi na liczne prośby i sugestie Klientów, a także w oparciu o własne doświadczenia, FFiL Śnieżka S.A. z dniem 04.02.2014r. wprowadza do sprzedaży JEDNĄ, CAŁOSEZONOWĄ wersję baz tynków: Akrylowo-Silikonowego TS 12, Silikatowo-Silikonowego TSS 25 i Silikonowego TN 30, dzięki czemu zamiast dwóch wersji "wiosna/jesień" i "lato" będzie funkcjonować jedna, uniwersalna baza,która oparta jest na dotychczasowej recepturze wersji "wiosna/jesień". Wprowadzona zmiana ułatwi zarówno logistykę jak i gospodarkęmagazynową w zakresie baz tynków. Jednocześnie informujemy, że dotychczasowe dwie wersje tynków - "wiosna/jesień" i "lato" będą dostępne w sprzedaży do wyczerpania zapasów magazynowych.
   

 • Przyznanie farbie MAGNAT CERAMIC prestiżowego, europejskiego certyfikatu –Ecolabel, który jest potwierdzeniem doskonałości środowiskowej produktu, ważnym na terytorium całej Unii Europejskiej.
  Prezentacja >>